...
Praha - Lipence
Praha - Lipence

Sportovní hvězdou se můžete stát i v dospělosti

Kriketová akademie

Kriketová Akademie ČR, z. s. ve spolupráci s Českomoravským kriketovým svazem, z.s. pořádají nábor do ženského kriketové týmu. Z týmu budou následně vybrány nejlepší hráčky, které se stanou členkami historicky prvního českého národního kriketového týmu žen. Národní tým bude reprezentovat Českou republiku nejen v mezinárodních zápasech ale bude i bojovat v kvalifikačních zápasech o účast na dalším mistrovství světa.

Nábor do kriketového týmu žen

Nábor je určen pro všechny ženy a dívky od 12 let, které nemusí mít nutně ani zkušenosti s kriketem. „V první fázi není důležitá znalost kriketu, ale hlavně nadšení a chuť se učit,“ říká Chris Pearce, hlavní trenér Kriketové Akademie ČR a zároveň dodává: „Znalost kriketu a potřebné dovednosti přijdou s tréninkem.“

Pro ženy jsou naplánovány náborové tréninky ve sportovní hale Třebešín a tělocvičně v ZŠ Lipence. Tyto tréninky jsou pro zájemkyně zdarma, z kapacitních důvodů je však nutné se na ně přihlásit na webových stránkách KriketovaAkademie.com. Na trénincích budou ze všech zájemkyň vybrány nejtalentovanější členky, které budou Českou republiku reprezentovat na mezinárodních utkáním ale i v kvalifikacích na mistrovství světa v kriketu v roce 2021.

Kontakt:
Kriketová akademie ČR, z.s.
Renata Pearce
GSM: +420 737 918 129
email:renata@kriketovaakademie.comwww.KriketovaAkademie.com
video z minulé akce: https://youtu.be/Sx7c_Qhix1s
více fotek na: https://www.facebook.com/pg/KriketovaAkademie/photos/?tab=albums     

Datum vložení: 10. 9. 2020 19:02
Datum poslední aktualizace: 10. 9. 2020 19:05
Autor: Renata Pearce

Užitečné odkazy